يكشنبه 29 اسفند 1395 - 16:17:24بهار چهره جهان را تغییر میدهد و پس از سرما و بی تحرکی، پویایی و نشاط را در جان جهان میدمد.

سال 1396 سالی عالی خواهد بود، سالی متشکل از ماههایی پر حاصل. سال پیش رو سالی سراسر دستاورد است و در این سال در سه حوزه آموزش، راه اندازی تیم های متخصص و خدمات، طرح های نوآورانه ای را به ثمر خواهیم رساند.
نظرات:8 |  نسخه مناسب برای چاپيكشنبه 19 ارديبهشت 1395 - 11:42:49
دوره های آموزشی مهارتی با هدف ایجاد مهارت های لازم جهت راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان در دانشکده فنی تهران مرکز برگزار میشود.
دوره های فعلی: مهارت های تعمیرات تبلت (و تلفن همراه هوشمند)، مهارت های کسب و کار الکترونیک، مهرات های ICDL و مهارت های گرافیک رایانه ای

شرکت در این دوره های آموزشی برای عموم آزاد است و در انتهای این دوره ها مدرک معتبر دانشگاه آزاد اسلامی به مهارت آموزان اعطا میگردد.
تاریخ شروع دوره ها از 1395/4/5 میباشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت donyayeno.com مراجعه فرمایید.
نظرات:0 |  نسخه مناسب برای چاپيكشنبه 1 فروردين 1395 - 17:32:22
بهار یعنی زمستان همیشگی نیست..
با رویش مجدد جوانه ها در بهار همراه میشویم و شروعی تازه را رقم میزنیم. چه زیباست همچو طبیعت نو شویم و تازه باشیم.
سال پیش رو همچو دفتری خالی است و از امروز آنچه ما انجام میدهیم در صفحات آن نقش میبندد پس هر روز امسال را بهتر و پر ثمرتر از گذشته میگذرانیم. سال 1395 سال تغییر خواهد بود، تغییر هر آنچه که در بهترین شکل خود نیست.

بر این باوریم که با تلاش و ایده هایی نوآورانه میتوان فردایی زیبا را رقم زد.
نظرات:0 |  نسخه مناسب برای چاپسه شنبه 27 بهمن 1394 - 10:48:46
تفاهم نامه همکاری مابین موسسه بانیان ایده های نوآورانه با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در تاریخ 17 بهمن ماه 1394 عقد گردید.
بر طبق این تفاهم نامه این موسسه در بخش های پذیرش کارآموز، برگزاری همایش و دوره های آموزشی مهارت محور با دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز همکاری خواهد کرد.
لازم به توضیح است که از تاریخ فوق کلیه دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی تهران مرکز (واحد نیایش) که در رشته مهندسی کامپیوتر مشغول به تحصیل هستند میتوانند واحد کارآموزی خود را در این مرکز بگذرانند. هم چنین دیگر دانشجویان علاقمند به کسب مهارت نیز میتوانند با هماهنگی قبلی با دفتر موسسه نسبت به مهارت آموزی رایگان در این موسسه اقدام کنند.
نظرات:4 |  نسخه مناسب برای چاپجمعه 30 مرداد 1394 - 10:48:19

مرکز خدمات تبلت کرپی به پرسنل و اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر خدمات تعمیرات تبلت ارائه میکند.
طی توافق با این دانشگاه مرکز خدمات تبلت کرپی با شرایط ویژه به پرسنل و اساتید محترم این دانشگاه خدمات تعمیرات تبلت را ارائه میدهد.
از اول شهریور 1394 بسته های معرفی و بن ارسال تبلت به مرکز خدمات تبلت کرپی جهت استفاده کارکنان و اساتید در "تعاونی چند منظوره" این دانشگاه قابل ارائه میباشد.
نظرات:0 |  نسخه مناسب برای چاپ
کرپی، گارانتی تخصصی تبلت در ایران

نام کاربری:             رمز عبور:

[ ]
[ ]
منوی اصلی


تیم والیبال بانوان کرپی
اطلاعات بیشتر >>
تمامی حقوق سایت متعلق به موسسه بان میباشد.